Bohemia Energy Plyn

PLYN OD BOHEMIA ENERGY Konkrétní částku spočítá naše kalkulačka!

Spočítej si vlastní úsporu

1) Vyplňte kalkulačku

2) Vyberte si cenu

3) Získejte smlouvu

Stručně o Bohemia Energy

Společnost Bohemia Energy úspěšně působí na českém trhu už několik let. Úspěch si samozřejmě každý představuje jinak. Pro Bohemia Energy to je praxí oveřená atraktivita obchodního modelu a přístupu k zákazníkům. Na začátku byl jednoduchý nápad: nabídnout firmám i domácnostem energie prostřednictvím obchodních zástupců nebo na internetu a díky takto uspořeným nákladům jim elektřinu a plyn zlevnit.

Vyplatilo se to. Čas téměř okamžitě ukázal, že osobní kontakt s obchodním zástupcem, moderní komunikační kanály i nezanedbatelná úspora na energiích je něco, co zákazníky přitahuje. Na jednoduchost provází zákazníky i při přechodu od jiného dodavatele. Veškerou administrativu spojenou s převodem vyřídí za vás. Dává to smysl. Zákazník tomu často nerozumí, zatímco pro Bohemia Energy to je už vypilovaná rutina. Vždyť takových přeregistrací zákazníků za sebou má více než 110 000.

Bohemia Energy - Velcí dodavatelé

Ceny plynu Bohemia Energy

Na oficiálních stránkách sice najdete aktuální ceník plynu Bohemia Energy, ale tam nalezená cena se může od té vaší lišit. Vhodnější proto bude vyplnit konkrétní údaje o vašem odběrném místě do kalkulačky plynu a zjistit, jaká je cena Bohemia Energy přímo pro váš případ.

Kromě cen Bohemia Energy vám kalkulačka zobrazí také konkurenční nabídky, pokud se rozhodujete mezi více dodavateli.

Návod

  • Připravte si k ruce vyúčtování za plyn
  • Po vyplnění všech údajů klikněte na „Porovnat nabídky“
  • Zobrazí se Vám porovnání cen jednotlivých dodavatelů plynu a částka kterou můžete ušetřit
  • Pokud Vám vyšla zajímavá úspora, stačí kliknout na „Mám zájem“
  • Na Váš email Vám dorazí smlouvy vybraného dodavatele a také instrukce, jak dále postupovat
Historie Bohemia Energy ikona

Historie Bohemia Energy

Společnost Bohemia Energy je největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v České republice. Byla založena v říjnu roku 2005, kdy byl na základě zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích, liberalizován trh s elektrickou energií.

Od roku 2005 dodává Bohemia Energy elektřinu malým a středním podnikům a od roku 2006, kdy byl trh plně liberalizován i pro domácnosti, pak i těmto koncovým odběratelům. V roce 2008 navíc společnost získala licenci pro obchodování s plynem.

K 31.12.2012 získala Bohemia Energy 403 168 zákazníků. Svým zákazníkům společnost nabízí úsporu nákladů za energie, která může ve srovnání s dominantními dodavateli dosahovat až 10 procent. Nabídka společnosti pro domácnosti je primárně stavěna na produktu Garance, v rámci kterého společnost svým zákazníkům garantuje až na 10 let nižší cenu elektřiny a plynu než u dominantního dodavatele.

Bohemia Energy působí v České republice a prostřednictvím své sesterské firmy lovakia Energy také na Slovensku.

Tato webová stránka je určena všem, které zajímá cena plynu. Nabízíme bezplatný nástroj - kalkulačka plynu, který nabízí komukoliv, kdo chce ušetřit, porovnání cen plynu napříč dodavateli v ČR. Zemní plyn může být dost předražený na to, aby se vám vyplatilo investovat pár minut času k vyplnění srovnávací kalkulačky plynu.

S naším webech ušetříte nejen peníze, ale i čas spojený s obíháním poboček jednotlivých dodavatelů. Ceníková cena plynu nemusí vždy odpovídat té reálné, vzhledem k různým podmínkám v různých oblastech. Náš nástroj vám umožní zjistit konkrétní částku přes internet, aniž byste museli někde něco obíhat. Umožňujeme i okamžité sjednání vybraného dodavatele.

logo

Online srovnání cen plynu

© Srovnání cen plynu | Všechna práva vyhrazena