ČEZ plyn

ČEZ

Společnost ČEZ Prodej, s.r.o. je společnost, která vznikla v rámci Skupiny ČEZ. Jedná se o společnost s ručením omezeným, která má své sídlo v hlavním městě České republiky, Praze. Tato společnost je také největší energetickým uskupením nejen v ČR, ale i v rámci celé jihovýchodní Evropy. ČEZ je výrobcem elektřiny a svým zákazníkům kromě plynu dodává také teplo. Základ této skupiny byl položen v roce 2003. V současné době se tato společnost také zaměřuje také na obnovitelné zdroje energie. Skupina ČEZ dodává plyn nejen do domácností, ale také do firem, kterým nabízí širokou škálu produktů. Jedná o produktovou řadu Comfort, která je základní řadou s garantovanou úsporou. Druhým produktem, který je určen nejen pro domácnosti, ale i firmy, je eTarif Plyn Plus. Ten je určen pro zákazníky, jež preferují on-line komunikaci. Tarif Praktik je dokonce produkt, kde neplatíte žádné měsíční poplatky.

BOHEMIA ENERGY

BOHEMIA ENERGY logo

Společnost Bohemia Energy úspěšně působí na českém trhu už několik let. Úspěch si samozřejmě každý představuje jinak. Pro Bohemia Energy to je praxí oveřená atraktivita obchodního modelu a přístupu k zákazníkům. Na začátku byl jednoduchý nápad: nabídnout firmám i domácnostem energie prostřednictvím obchodních zástupců nebo na internetu a díky takto uspořeným nákladům jim elektřinu a plyn zlevnit.

Detailnější informace se dozvíte po kliknutí na tlačítko "podrobnosti".

Innogy

Innogy

Innogy (dříve RWE) je jedna z nejvýznamnějších energetických společností v Evropě, její název vychází ze slov innovation, energy a technology. Innogy také významné podporuje český film a lyžování.

MND

MND

MND neboli Moravské naftové doly je česká těžařská společnost a distributor plynu i elektrické energie. Jelikož plyn sami těží - dodávají plyn z první ruky. Dříve poskytovala plyn pouze velkoodběratelům, ale nyní dodává již i domácnostem.

Plyn CENTROPOL ENERGY, a.s.

CENTROPOL ENERGY, a.s.

Tato akciová společnost je významným producentem nejen plynu, ale také elektřiny, kterou si sami vyrábí. Jejich hlavním cílem je spokojenost zákazníky. Velký důraz kladou zejména na spolehlivost, efektivitu a profesionalitu. Tato společnost nabízí svým zákazníkům v Praze, jižních Čechách a na jižní Moravě, levnější plyn. A to až o 25 %. Díky tomu mohou lidé ušetřit až stovky korun měsíčně. Tato společnost je na našem trhu od roku 2010.

RWE plyn

RWE

Společnost RWE se zaměřuje na dovoz zemního plynu a obchodování s ním. RWE se řadí mezi pět největších evropských plynárenských společností. Pro své zákazníky nabízí celou řadu výrobkových řad. RWE plyn Optimal je určen pro všechny, kteří chtějí mít své finance pod kontrolou. Je součástí produktové řady Standard, která se sjednává na dobu 2 let s možností automatického prodloužení. Dalším výrobkem je Tip 23. Smlouva se uzavírá na 23 měsíců. K dalším produktům patří plyn Profit, Standard, Plus, Benefit nebo Ideal. Všechny tyto produkty vám zaručují stabilní dodávku plynu a dokonalý zákaznický servis s řadou výhodných bonusů.

Detailnější informace se dozvíte po kliknutí na tlačítko "podrobnosti".

E.ON plyn

E.ON

Mezi největší dodavatele zemního plynu v České republice patří skupina E.ON. Jde o holdingovou společnost, která je jedním z předních světových energetických společností.

V současné době společnost E.ON dodává plyn do více než 220 000 domácností po celé České republice. Nezabývá pouze obchodováním se zemním plynem, ale také s elektrickou energií. V současné době tato firma nabízí tři hlavní tarify pro plyn. Jde o produkt Variant PRO, produkt Cena pod kontrolou a Komplet plyn. E.ON nabízí fixaci až 3 roky a v tarifu Komplet plyn nabízí i kontrolu plynového kotle zdarma.

Detailnější informace se dozvíte po kliknutí na tlačítko "podrobnosti".

Skautská energie

Skautská energie

Skauti vyjednali lepší podmínky pro dodávání energií do svých kluboven a vy jich můžete také využít. Stačí mít ve svém okolí nějakého skauta a jelikož jich je v Česku přes 60 000, tak některého určitě najdete.

EUROPE EASY ENERGY plyn

EUROPE EASY ENERGY logo

Jedná s o akciovou společnost, která je zaměřená na prodej elektřiny a zemního plynu, které dodávají po celé České republice. Tato společnost nabízí svých stálým zákazníkům roční bonusy. To znamená, čím delší dobu budete zákazníkem společnosti Europe Easy Energy, tím více budete získávat.

V současné době tato společnost nabízí produkty Standard, tarif Junior či tarif Senior. Tarif Junior je doplňkový produkt, jež je určený zejména pro domácnosti, malé rodiny a zákazníky do 30-ti let. Tarif Senior je také doplňkový produkt pro domácnosti. Tento tarif je určen pro zákazníky, kteří jsou starší 60-ti let. Firma nabízí dodávky plynu jak pro domácnosti, tak i maloodběratele, střední odběratele či velkoodběratele. Vyřízení smlouvy je možné z pohodlí vašeho domova. Lze ji totiž uzavřít on-line.

ELIMON plyn

ELIMON logo

Společnost ELIMON na našem trhu působí již 9 let. Tato společnost se v minulosti věnovala poskytování energetických auditů, poradenství a také návrhy optimalizace provozování energetického hospodářství. Postupem času však rozšířili svoji nabídku energetických komodit. Nabídka zemního plynu je určena pro domácnosti, střední odběratele nebo velkoodběratele.

Plyn FONERGY s.r.o.

FONERGY s.r.o. logo

Tato společnost patří k nejmladším dodavatelům energie na českém trhu. Tato společnost byla založena v roce 2012. Své služby nabízí zákazníkům po celé České republice. Společnost Fonergy nabízí svým zákazníkům výrazně nižší ceny vůči tradičním dodavatelům a kvalitní zákaznický servis. Velký důraz kladou zejména na individuální přístup k zákazníkům a jejich požadavkům. Jejich zákazníky jsou zejména domácnosti a firmy.

Při pořízení jejich produktu STANDARD se musíte smířit s tím, že budete platit měsíční poplatek ve výši 25 Kč. Ten se vztahuje jen na první registrované odběrné místo. Na další odběrné místo je vztahuje ceník druhého produktu, PREMIUM. Zde neplatíte žádné měsíční poplatky. Toto dělení produktů záleží pouze na celkové spotřebované výši plynu a také na odběrném místě.

ENRA SERVICES plyn

ENRA SERVICES logo

Je společnost, která dodává plyn nejen do domácností, ale také do firem, úřadů a různých institucí. Levný plyn dodávají ve třech výhodných produktech. První je produkt Standard. Jedná se o univerzální produkt, který je určen pro většinu zákazníků, kteří nemají žádné zvláštní požadavky. Smlouvu na tento produkt jde uzavřít na dobu určitou nebo neurčitou. Neplatíte zde žádné aktivační a deaktivační poplatky.

Druhým produktem je ePlyn. Ten je určen především pro zákazníky, kteří dávají přednost nižší ceně a nevadí ji komunikace on-line. Díky tomuto jistému omezení jsou nabízeny výhodné cenové podmínky. Poslední produkt je Fix2014. Zde vám je plyn dodáván za zvýhodněnou cenu, která je fixována až do roku 2014 a to bez ohledu, že na trhu dochází k neustálým změnám cen plynu.

Za pár vteřin vám naše srovnání cen plynu zjistí, kolik na plynu ušetříte.

Ať už si nějakého vyberete, nebo ne, ušetříme vám obíhání poboček.

Tato webová stránka je určena všem, které zajímá cena plynu. Nabízíme bezplatný nástroj - kalkulačka plynu, který nabízí komukoliv, kdo chce ušetřit, porovnání cen plynu napříč dodavateli v ČR. Zemní plyn může být dost předražený na to, aby se vám vyplatilo investovat pár minut času k vyplnění srovnávací kalkulačky plynu.

S naším webech ušetříte nejen peníze, ale i čas spojený s obíháním poboček jednotlivých dodavatelů. Ceníková cena plynu nemusí vždy odpovídat té reálné, vzhledem k různým podmínkám v různých oblastech. Náš nástroj vám umožní zjistit konkrétní částku přes internet, aniž byste museli někde něco obíhat. Umožňujeme i okamžité sjednání vybraného dodavatele.

logo

Online srovnání cen plynu

© Srovnání cen plynu | Všechna práva vyhrazena