EON Plyn

Zjistit si ceny plynu EON Pomůže vám naše kalkulačka!

Spočítej si vlastní úsporu

1) Vyplňte poptávku

2) Počkejte na telefonát s nejlepší nabídkou

3) Získejte bonusy

Stručně o E.ON plynu

Společnost E.ON je na trhu již více než 20 let a dodává více než 1 200 000 domácnostem elektřinu a více než 220 000 plyn. Jedná se o leadra trhu co se týče digitalních služeb pro klienty. Stejně jako u telefonních operátorů tak máte k dispozici online zákaznickou zónu, kde vše o energiích vidíte přehledně pohromadě.

E.ON umí nabídnout až 3 roky garantovanou cenu plynu - máte tak jistotu, že se ceny pro vás nezmění i přes to, že na trhu pravidelně rostou. Noví zákazníci u E.ON uspoří průměrně 12 026 Kč za 2 roky, pokud budou odebírat plyn i elektřinu. E.ON se snaží jít navíc zákazníkům naproti a tak komunikuje jednodše, bez složitých a neprůhledných právních formulací a smlouvu vám sami vysvětlí. E.ON podporuje ekologické zdroje energie tím, že ročně vykupuje 48% elektřiny vyrobené z obnovitelných zdrojů.

E.ON Plyn

Ceny plynu EON

Na oficiálních stránkách sice najdete aktuální ceník plynu EON, ale tam nalezená cena se může od té vaší lišit. Vhodnější proto bude vyplnit konkrétní údaje o vás do kalkulačky plynu a zjistit, jaká je cena EON přímo pro váš případ.

Cena pro ten který konkrétní případ se může zásadně lišit - jedná se o rozdíly až několik tisíc korun - proto je nejlepší vše nezávazně probrat s operátorem po telefonu.

Návod

  • vyplňte údaje do formuláře
  • údaje se zanalyzují
  • podle lokality a vašeho současného poskytovatele zjistíme jaké jsou možnosti
  • dáme vám vědět o speciálních akcích, které v jsou v současnosti k dispozci

Variant PRO

Variant PRO je jeden z nevýhodnějších tarifů na plyn v ČR. V rámci něj máte garantovanou cenu plynu po celé smluvní období. Smlouva je na 24 měsíců.

Cena pod kontrolou

Produkt Cena pod kontrolou je tak trochu vyjímečný a u ostatních poskytovatelů ho nenajdete. Za plyn platíte méně než je průměrná cena na trhu. Tyto podmínky jsou navíc na 36 měsíců.

Komplet plyn

Tarif Komplet plyn kombinuje nízkou cenu a prémiovou službu. V ceně tak máte například roční kontrolu plynového kotle. Zdarma tak máte zkontrolováno přímo od E.ON, zda jsou spalivové cesty vašeho kotel v pořádku.

Tato webová stránka je určena všem, které zajímá cena plynu. Nabízíme bezplatný nástroj - kalkulačka plynu, který nabízí komukoliv, kdo chce ušetřit, porovnání cen plynu napříč dodavateli v ČR. Zemní plyn může být dost předražený na to, aby se vám vyplatilo investovat pár minut času k vyplnění srovnávací kalkulačky plynu.

S naším webech ušetříte nejen peníze, ale i čas spojený s obíháním poboček jednotlivých dodavatelů. Ceníková cena plynu nemusí vždy odpovídat té reálné, vzhledem k různým podmínkám v různých oblastech. Náš nástroj vám umožní zjistit konkrétní částku přes internet, aniž byste museli někde něco obíhat. Umožňujeme i okamžité sjednání vybraného dodavatele.

logo

Online srovnání cen plynu

© Srovnání cen plynu | Všechna práva vyhrazena