Innogy

Zjistit si cenu plynu Innogy! Pomůže vám naše kalkulačka!

Spočítej si vlastní úsporu

1) Vyplňte kalkulačku

2) Vyberte si cenu

3) Získejte smlouvu

Stručně o Innogy

Innogy vystupovalo dříve na českém trhu jako RWE, to se ale od 1.října 2016 změnilo.

Innogy je německá společnost, která je zároveň jedničkou na německém energetickém trhu a mezi top 5 elektrárenskými společnostmi v Evropě. Název společnosti vznikl ze slov innovation, energy, technology. Pod innogy spadá také innogy Grid Holding, což je distribuční společnost, někdy známá jako GasNet.

Innogy podporuje také český olympijský tým, karlovarský filmový festival a české filmy jako například Anděl páně nebo Teorie tygra. Pomáhá i zlepšovat podmínky pro české lyžaře v rámci projektu innogy - energie českého lyžování.

Innogy Energie českého lyžování

Ceny plynu Innogy

Na oficiálních stránkách sice najdete aktuální ceník plynu Innogy, ale tam nalezená cena se může od té vaší lišit. Vhodnější proto bude vyplnit konkrétní údaje o vašem odběrném místě do kalkulačky plynu a zjistit, jaká je cena Innogy přímo pro váš případ.

Kromě cen Innogy vám kalkulačka zobrazí také konkurenční nabídky, pokud se rozhodujete mezi více dodavateli.

Návod

  • Připravte si k ruce vyúčtování za plyn
  • Po vyplnění všech údajů klikněte na „Porovnat nabídky“
  • Zobrazí se Vám porovnání cen jednotlivých dodavatelů plynu a částka kterou můžete ušetřit
  • Pokud Vám vyšla zajímavá úspora, stačí kliknout na „Mám zájem“
  • Na Váš email Vám dorazí smlouvy vybraného dodavatele a také instrukce, jak dále postupovat

plyn Optimal

Garantuje pokles ceny - v prvním roce budete mít nižší cenu za plyn než u tarifu Standard. V druhém roce bude snížení ceny už 5% a ve třetím 7%. Předem tak víte, jakou cenu za plyn budete mít a nemusíte se bát s čím vás dodavatel překvapí.

plyn Tip 12

Tento tarif je určen těm, kteří se nechtějí vázat (smlouva je totiž jen na 12 měsíců) ale chtějí mít stabilní ceny. Ceny jsou nižší než u tarifu Standard.

plyn Profit

Plyn profit je nabídka určená především pro odběratele v regionech jižní Čechy a Praha, kde innogy není dominantním dodavatelem. Zde je innogy schopno nabídnout cenu nižší než konkurence. Takovou cenu navíc zafixije na více než 2 roky dopředu.

plyn Standard

Smlouva na dobu neurčitou, tedy bez dlouhodobého závazku. Pro nové zákazníky nabízí také bonus až 1 100 Kč (pokud je vaše spotřeba nad 63 MWh/rok to znamená máte velký dům, kde na plynu vaříte, ohříváte vodu i topíte).

plyn Relax+

Tarif na delší časové období pro věrné zákazníky se smlouvou na vybrané produkty. Smlouva je na dobu určitou na 36 měsíců s garancí neměnné ceny.

plyn Relax+ 24

Tarif na kratší období pro věrné zákazníky se smlouvou na vybrané produkty. Smlouva je na dobu určitou na 24 měsíců s grancí něměnné ceny.

plyn Extra+

Speciální nabídka pro bývalé zákazníky innogy, s výhodnými podmínkami pro návrat k innogy. Máte jistotu, že vám plyn nezdraží na dva roky dopředu.

plyn Termo

Speciální nabídka, pomocí které se můžete zajistit proti tuhé zimě. Když bude mrznout více než obvykle, dostanete slevu 50% (pokud teplota klesne o 3°C pod dlouhodobý průměr) nebo 33% (pokud teplota klesne o 1°C pod dlouhodobý průměr) z ceny za odebraný plyn.

Tato webová stránka je určena všem, které zajímá cena plynu. Nabízíme bezplatný nástroj - kalkulačka plynu, který nabízí komukoliv, kdo chce ušetřit, porovnání cen plynu napříč dodavateli v ČR. Zemní plyn může být dost předražený na to, aby se vám vyplatilo investovat pár minut času k vyplnění srovnávací kalkulačky plynu.

S naším webech ušetříte nejen peníze, ale i čas spojený s obíháním poboček jednotlivých dodavatelů. Ceníková cena plynu nemusí vždy odpovídat té reálné, vzhledem k různým podmínkám v různých oblastech. Náš nástroj vám umožní zjistit konkrétní částku přes internet, aniž byste museli někde něco obíhat. Umožňujeme i okamžité sjednání vybraného dodavatele.

logo

Online srovnání cen plynu

© Srovnání cen plynu | Všechna práva vyhrazena

>