MND

Zjistit si cenu plynu MND! Pomůže vám naše kalkulačka!

Spočítej si vlastní úsporu

1) Vyplňte kalkulačku

2) Vyberte si cenu

3) Získejte smlouvu

Stručně o MND

MND jsou Moravské naftové doly, největší česká těžební společnost ropy a plynu. Firma patří do investiční skupiny KKCG, stejně jako Sazka nebo cestovní kancelář Fischer. MND plyn netěží pouze v Česku, ale také v Německu, Maďarsku nebo na Ukrajině.

Specifikem dodavatele plynu MND je to, že plyn nejen dodává, ale také sama těží. Jak tedy sami komunikují - dodávají plyn z první ruky. Jsou schopni zajistit ale také dodávky elektrického proudu. Dříve dodávalo MND pouze do velkých firem, ale v současnosti dodává i do domácností.

Dlouhodobě se MND plyn snaží dodávat za výhodných podmínek - deklarují například, že pokud jdou ceny na trzích dolů, profitujete z toho i vy. Dále prezentují, že od nich nemáte čekat žádné zrádné formulace ve smlouvách nebo skryté poplatky. Možná i proto se MND stalo třetím největším dodavatelem plynu podle počtu odběrných míst (za ČEZ a BOHEMIA ENERGY).

MND Plyn z první ruky

Ceny plynu MND

Na oficiálních stránkách sice najdete aktuální ceník plynu MND, ale tam nalezená cena se může od té vaší lišit. Vhodnější proto bude vyplnit konkrétní údaje o vašem odběrném místě do kalkulačky plynu a zjistit, jaká je cena MND přímo pro váš případ.

Kromě cen MND vám kalkulačka zobrazí také konkurenční nabídky, pokud se rozhodujete mezi více dodavateli.

Návod

  • Připravte si k ruce vyúčtování za plyn
  • Po vyplnění všech údajů klikněte na „Porovnat nabídky“
  • Zobrazí se Vám porovnání cen jednotlivých dodavatelů plynu a částka kterou můžete ušetřit
  • Pokud Vám vyšla zajímavá úspora, stačí kliknout na „Mám zájem“
  • Na Váš email Vám dorazí smlouvy vybraného dodavatele a také instrukce, jak dále postupovat

Plyn z první ruky

Základní tarif od společnosti MND. Od tohto produktu se odvíjí i všechny další.

Plyn z první ruky uzavřený online

Zvýhodněné podmínky pro zákazníky, kteří uzavřeli smlouvu efektivně online.

Plyn z první ruky 2019

Tarif s aktualizovanými podmínkami pro rok 2019, vycházející z tarifu "Plyn z první ruky".

Tato webová stránka je určena všem, které zajímá cena plynu. Nabízíme bezplatný nástroj - kalkulačka plynu, který nabízí komukoliv, kdo chce ušetřit, porovnání cen plynu napříč dodavateli v ČR. Zemní plyn může být dost předražený na to, aby se vám vyplatilo investovat pár minut času k vyplnění srovnávací kalkulačky plynu.

S naším webech ušetříte nejen peníze, ale i čas spojený s obíháním poboček jednotlivých dodavatelů. Ceníková cena plynu nemusí vždy odpovídat té reálné, vzhledem k různým podmínkám v různých oblastech. Náš nástroj vám umožní zjistit konkrétní částku přes internet, aniž byste museli někde něco obíhat. Umožňujeme i okamžité sjednání vybraného dodavatele.

logo

Online srovnání cen plynu

© Srovnání cen plynu | Všechna práva vyhrazena