RWE Plyn

Zjistit si cenu plynu RWE! Pomůže vám naše kalkulačka!

Spočítej si vlastní úsporu

1) Vyplňte kalkulačku

2) Vyberte si cenu

3) Získejte smlouvu

Stručně o RWE plynu

RWE se od 1.října 2016 jmenuje innogy. Informace na této stránce proto nemusí být aktuální!

RWE je výrobcem, přepravcem a dodavatelem elektřiny a plynu. S těmito komoditami obchoduje a zásobuje 16 milionů zákazníků elektřinou a cca 8 milionů plynem. V oblasti elektrárenských a plynárenských společností patří se 70.000 zaměstnanci mezi top 5 největších.

RWE v ČR tvoří 4 regionální distribuční společnosti: RWE Energie (bývalá Západočeská plynárenská, Středočeská plynárenská a Severočeská plynárenská), Východočeská plynárenská, Severomoravská plynárenská a Jihomoravská plynárenská. 1. ledna 2008 byly založeny skupiny RWE Distribuční služby a RWE Zákaznické služby. První jmenovaná má na starosti zajišťování správy a údržby zařízení pro distribuci zemního plynu, druhá se zabývá veškerými formami komunikace se zákazníky. Provozní a podpůrné činnosti pro všechny společnosti skupiny RWE v České společnosti vykonává RWE Interní služby.

RWE Plyn mapa

Ceny plynu RWE

Na oficiálních stránkách sice najdete aktuální ceník plynu RWE, ale tam nalezená cena se může od té vaší lišit. Vhodnější proto bude vyplnit konkrétní údaje o vašem odběrném místě do kalkulačky plynu a zjistit, jaká je cena RWE přímo pro váš případ.

Kromě cen RWE vám kalkulačka zobrazí také konkurenční nabídky, pokud se rozhodujete mezi více dodavateli.

Návod

  • Připravte si k ruce vyúčtování za plyn
  • Po vyplnění všech údajů klikněte na „Porovnat nabídky“
  • Zobrazí se Vám porovnání cen jednotlivých dodavatelů plynu a částka kterou můžete ušetřit
  • Pokud Vám vyšla zajímavá úspora, stačí kliknout na „Mám zájem“
  • Na Váš email Vám dorazí smlouvy vybraného dodavatele a také instrukce, jak dále postupovat

RWE plyn Tip 23

RWE plyn Tip 23 Vám nabízí výhodu neměnné ceny téměř na dva roky dopředu. Díky smlouvě na dobu určitou máte stejnou cenu po dobu 23 měsíců s možností automatického prodloužení vždy o stejné období. Získáte příznivější cenu než u produktové řady RWE plyn Standard v okamžiku sjednání smlouvy a jistotu stabilních dodávek zemního plynu od silné a spolehlivé energetické společnosti.

RWE plyn Tip 23+

Produkt RWE plyn Tip 23+ je určen stávajícím zákazníkům. Smlouva je také na dobu určitou a garantuje stabilní ceny po celou dobu účinnosti dodatku. Stávající zákazník RWE získá jednorázový bonus až 3 250 Kč, jehož konkrétní výše závisí na pásmu spotřeby.

RWE plyn Optimal

Tarif Optimal zajistí v průběhu příštích dvou let hned dvojí snížení cen oproti produktové řadě RWE plyn Standard. V prvním roce účinnosti smlouvy nižší cena, ve druhém roce získáte garanci dalšího cenového snížení. Smlouva je na dobu určitou - platná po dobu 2 let s možností automatického prodloužení vždy o stejné období.

Tato webová stránka je určena všem, které zajímá cena plynu. Nabízíme bezplatný nástroj - kalkulačka plynu, který nabízí komukoliv, kdo chce ušetřit, porovnání cen plynu napříč dodavateli v ČR. Zemní plyn může být dost předražený na to, aby se vám vyplatilo investovat pár minut času k vyplnění srovnávací kalkulačky plynu.

S naším webech ušetříte nejen peníze, ale i čas spojený s obíháním poboček jednotlivých dodavatelů. Ceníková cena plynu nemusí vždy odpovídat té reálné, vzhledem k různým podmínkám v různých oblastech. Náš nástroj vám umožní zjistit konkrétní částku přes internet, aniž byste museli někde něco obíhat. Umožňujeme i okamžité sjednání vybraného dodavatele.

logo

Online srovnání cen plynu

© Srovnání cen plynu | Všechna práva vyhrazena