Skautská energie

Zjistit si cenu plynu skautů! Pomůže vám naše kalkulačka!

Spočítej si vlastní úsporu

1) Vyplňte kalkulačku

2) Vyberte si cenu

3) Získejte smlouvu

Stručně o Skatuské energii

Skauti jakožto početná organizace mají domluvenou spolupráci s dodavateli energií. Ti jim jsou schopni nabídnout lepší ceny jakožto velkoodběrateli. Odběrným místem však nemusí být pouze skautská klubovna. Plyn od skautů můžete odebírat i pokud jste v minulosti skautem byli nebo v okolí nějakého skauta máte.

Skauti samotní nejsou samozřejmě dodavatel plynu. Skautská energie funguje jako prostředník (zastřešující subjekt), který má smlouvu vždy s některým z dodavatelů energie. To byl v minulosti například Centropol, v současnosti pak například Armex Energy. Konkrétní dodavatel pak bude závislí na podmínkách, jaký je schopen skautům nabídnout.

Jelikož jde o "poskytovatele", pro kterého není obchod s energiemi tou hlavní náplní, i ceník je poměrně jednoduchý. Existuje jen jeden tarif, kde si podle spotřeby zjistíte, jakou cenu aktuálně od skautů můžete dostat.

Plyn od skautů

Ceny plynu od skautů

Na oficiálních stránkách sice najdete aktuální ceník plynu Skautské energie, ale tam nalezená cena se může od té vaší lišit. Vhodnější proto bude vyplnit konkrétní údaje o vašem odběrném místě do kalkulačky plynu a zjistit, jaká je cena plynu od skautů přímo pro váš případ.

Kromě cen plynu od skautů vám kalkulačka zobrazí také konkurenční nabídky, pokud se rozhodujete mezi více dodavateli.

Návod

  • Připravte si k ruce vyúčtování za plyn
  • Po vyplnění všech údajů klikněte na „Porovnat nabídky“
  • Zobrazí se Vám porovnání cen jednotlivých dodavatelů plynu a částka kterou můžete ušetřit
  • Pokud Vám vyšla zajímavá úspora, stačí kliknout na „Mám zájem“
  • Na Váš email Vám dorazí smlouvy vybraného dodavatele a také instrukce, jak dále postupovat

Tato webová stránka je určena všem, které zajímá cena plynu. Nabízíme bezplatný nástroj - kalkulačka plynu, který nabízí komukoliv, kdo chce ušetřit, porovnání cen plynu napříč dodavateli v ČR. Zemní plyn může být dost předražený na to, aby se vám vyplatilo investovat pár minut času k vyplnění srovnávací kalkulačky plynu.

S naším webech ušetříte nejen peníze, ale i čas spojený s obíháním poboček jednotlivých dodavatelů. Ceníková cena plynu nemusí vždy odpovídat té reálné, vzhledem k různým podmínkám v různých oblastech. Náš nástroj vám umožní zjistit konkrétní částku přes internet, aniž byste museli někde něco obíhat. Umožňujeme i okamžité sjednání vybraného dodavatele.

logo

Online srovnání cen plynu

© Srovnání cen plynu | Všechna práva vyhrazena